top of page

Ізраїльська
методологія

Наші центри унікальні тим, що ми у своїй роботі використовуємо Ізраїльські методики та техніки, які забезпечують ефективний і комплексний підхід до надання психологічної підтримки. Наші психологи пройшли навчання в Ізраїлі, де вони отримали цінний досвід від колег з Ізраїльської коаліції травми та психологів, які працюють безпосередньо з ізраїльськими солдатами.

Психологи TMS Rehabilitation проходять навчання у Ізраїлі, по методикам ізраїльських фахівців

Вона дає чітку структуру роботи з клієнтом. За цією методикою ізраїльські фахівці розглядають 5 аспектів життя (соціальний, функціональний, когнітивний, психологічний та емоційний), які травма може порушити на

всіх рівнях. Щоб повернутися до нормального функціонування та адаптуватися, необхідно відновити ці аспекти крок за кроком. Це саме те, що ми робимо в процесі терапії, використовуючи різні методи, підходи та наш власний досвід.

Що робить ізраїльську методику особливою?

Наш підхід до психологічної реабілітації - це дорога до знаходження власних ресурсів, і ми використовуємо Ізраїльську методику, щоб допомогти нашим клієнтам. Однією з ключових складових цієї методики є модель відомого ізраїльського професора психології Мулі Лахада, відома як "BASIC ph". Ця модель відкриває перед нами шість каналів подолання стресу, при цьому декілька з них є домінуючими для кожної особи. Важливо розпізнати свої сильні сторони і працювати над розвитком слабких, щоб знайти свій власний шлях до психологічного здоров'я.

Виїзні тренінги

Наші виїзні тренінги також включають інноваційні техніки, спрямовані на подолання стресу та поліпшення психологічного благополуччя військовослужбовців. Наприклад, ми використовуємо техніку Алекса Гершанова "Чотири стихії" для подолання стресу, а також методику "Яалом" Влада Світлицького, яка допомагає виводити бійців із ступору.

Чашки TMS Rehabilitation
bottom of page