top of page

Місія нашого благодійного проекту "TMS Rehabilitation" - це надання безкоштовної психологічної підтримки та допомоги військовослужбовцям, які повертаються з передової, ветеранам та членам їх сімей. Ми впевнені, що наші Герої та Героїні заслуговують на найкраще. Наша робота включає в себе декілька ключових аспектів:

Іконка Психологічна допомога

Психологічна підтримка

Наша команда фахівців надає професійну психологічну допомогу військовим та їх родинам на основі передових ізраїльських методик, спеціально адаптованих для наших воїнів, що направленні на подолання травматичних наслідків ПТСР та інших психологічних труднощів, пов'язаних з військовою службою.

Іконка Підтримка сімей

Підтримка сімей

Ми не залишаємо без уваги сім'ї військових, розуміючи їх важливу роль на шляху до відновлення наших Захисників та Захисниць. Ми надаємо підтримку та ресурси, щоб створити позитивні зміни у їх житті.

Іконка Реабілітація

Реабілітація

Ми працюємо над тим, щоб наші військові повернулися до нормального життя та відновили своє психічне та емоційне благополуччя через реабілітацію, яку ми надаємо. Їх фізичне та духовне відновлення є нашим пріоритетом.

Іконка Навчання та психоосвіта

Навчання та психоосвіта

Ми підвищуємо свідомість про психологічні проблеми, з якими зіштовхуються військові та їх сім’ї, організовуючи навчальні заходи та психоосвітні програми.

Іконка Спільнота та солідарність

Спільнота та солідарність

Ми прагнемо створити спільноту солідарності, де ветерани можуть знайти необхідну для них підтримку.

bottom of page