top of page

Наша історія

TMS Rehabilitation бере свій початок з Ліги TMS — найбільшої організації з бразильського джиу-джитсу в Україні. Команда організаторів, на чолі з президентом Ліги TMS Шай Гутман, завжди були соціально відповідальними та з активною громадянською позицією. З перших днів створення, TMS League проводили благодійні турніри та семінари у дитячих будинках. В 2021 році Ліга TMS стала першою та єдиною організацією з бразильського джиу-джитсу, що відкрила окрему безкоштовну категорію для пара-атлетів. З початком повномасштабного вторгнення Ліга TMS ще більш активно зайнялася волонтерською діяльністю.

Ініціатори створення

Шай Гутман

Шай Гутман

Сергій Погосян

Сергій Погосян

Євгеній Смирнов

Євгеній Смирнов

Анастасія Роменська

Анастасія Роменська

Девід Ройтман

Девід Ройтман

Лого TMS Rehabilitation

Завдяки президентові Ліги Шаю Гутман та благодійним внескам партнерів, були придбані автомобілі, екіпірування та форма для військових, медикаменти та їжа для цивільних. Так народився благодійний фонд «ТМС — Боремось за Україну», але організація не зупинилася лише на гуманітарній допомозі.

Військова з чашкою TMS Rehabilitation
Військовий з психологом
Військова з психологом

Команда звернула увагу, що підтримка необхідна не лише діючим військовим на фронті, а й тим, хто повертається з війни. Так було створено TMS Rehabilitation — центри безкоштовної психологічної реабілітації для військових, ветеранів та їхніх родин. Наразі центри TMS Rehabilitation функціонують в Одесі та Києві.

bottom of page